ODROBACZANIE
zapobieganie pasożytom

Zapobieganie inwazjom pasożytniczym u zwierząt domowych ma istotne znaczenie nie tylko ze względu na zdrowie naszych pupili, ale i nas samych.

Odrobaczanie psów i kotów jest szczególnie ważne, gdy kontakt z nimi mają małe dzieci, które nie zawsze pamiętają o zachowaniu odpowiedniej higieny, np. myciu rąk.

SZCZEPIENIA
zapobieganie chorobom

Regularne szczepienie naszych podopiecznych pozwoli im cieszyć się dobrym samopoczuciem i uniknąć groźnych dla zdrowia i życia chorób zakaźnych.

Szczepienie psów przeciwko wściekliźnie jest w Polsce regulowane prawnie. Obowiązkiem każdego Właściciela psa jest coroczne szczepienie swoje pupila. Wścieklizna jest groźną dla ludzi, śmiertelną chorobą, warto więc szczepić na nią również wychodzące z domu koty i fretki.

STERYLIZACJA
ogólnopolska akcja

Informujemy, że nasza placówka bierze udział w corocznej OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI STERYLIZACJI.
Już dziś zarezerwuj termin zabiegu w promocyjnej cenie! Zapraszamy!!!

Zabieg sterylizacji/kastracji jest normą we wszystkich cywilizowanych krajach i najskuteczniejszą metodą unikania niepotrzebnego przychówku.

ZABIEGI OPERACYJNE
przygotowanie i opieka

Właściciele zwierząt obawiają się zabiegów u swoich pupili, ze względu na konieczność przeprowadzenia ich w znieczuleniu ogólnym.

Chcielibyśmy, aby taka sytuacja była jak najmniej stresująca zarówno dla Państwa, jak i Państwa podopiecznych, dlatego zamieszczamy wskazówki oraz informacje na ten temat.